PSYCHOTERAPIE

Věřím, že věci v našem životě jsou takové, jak o nich přemýšlíme a mluvíme. 
 
Možná se právě nacházíte v situaci, kdy se Vám Vaše myšlenky nebo něco ve Vašem životě nelíbí. Možná byste chtěli něco ve svém životě změnit a možná ani nevíte přesně co… 
 

Vystudovala jsem obor sociální práce a v této oblasti jsem pracovala 18 let. Prošla jsem několika organizacemi a setkala se s lidmi v různých životních situacích a s nejrůznějšími problémy. 

Při své práci jsem opakovaně viděla, že nejvíc jsem prospěšná tím, že lidi vyslechnu, podpořím, ocením, že jsem "s nimi". Posunula jsem se proto od sociální práce k psychoterapii. 

V současné době jsem v psychoterapeutickém výcviku a pracuji pod pravidelnou supervizí.

Nabízím Vám svoje zkušenosti, respekt a prostředí důvěry a bezpečí.

Můžeme se spolu zastavit, sednout si, nebo se třeba i projít v parku a mluvit o těch věcech, které Vás trápí a nebo někdy taky chvilku mlčet. Můžeme se na Vaše myšlenky a Váš život podívat jinak. Budu s Vámi…

Můžeme si povídat i o věcech, o kterých třeba ani s nikým jiným nemluvíte, protože nechcete nebo nemůžete…

Nebudu Vám dávat žádné diagnózy ani Vám nebudu radit, jak máte obtíže, které Vás ke mně přivedly, řešit. Budu se Vás ptát a někdy budou ty otázky možná i trošku zvláštní.

Na prvním místě mám respekt k Vašemu životu, přemýšlení a přáním. Vím, že Vy sami jste expertem na svůj život, i když jste se třeba na chvilku ztratili a nevíte, jak dál….

VZDĚLÁNÍ A PRAXE

Studium sociální práce – UJEP Ústí nad Labem a Univerzita v Hradci Králové (Mgr. 2001)

Sociální pracovnice v různých organizacích: dobrovolnické centrum, pečovatelská služba, dávky hmotné nouze, chráněné bydlení pro lidi s mentálním postižením, oddělení sociálně-právní ochrany dětí, terénní sociální pracovnice pro seniory a osoby se zdravotním postižením

Psychoterapeutický výcvik Terapie v postmoderně – Gaudia Institut s.r.o. Praha (od 2022)

Psychoterapeutka v projektu Housing first v Ústí nad Labem a Štětí (od 2023)

Psychoterapeutka v soukromé praxi (od 2023)

Další kurzy – Jak hovořit s člověkem v krizi 1 a 2, Narativní práce s důsledky traumatu, Práce s traumatem - Sabine Vermeire

CENA

Psychoterapeutická konzultace: 700 Kč / 60 minut

KDE SE MŮŽEME SETKAT

Osobně - v prostorách 2Fabion s.r.o., Ústí nad Labem 

Online – přes WA

Konzultace poskytuji po předchozím objednání.

V současné době je objednávání přes rezervační systém pozastaveno z důvodu plné kapacity osobních konzultací v Ústí nad Labem. 

Pokud máte o konzultace se mnou zájem, využijte, prosím, formulář "Napište mi" na stránce Kontakt nebo se mi ozvěte přes e-mail info@danapoustkova.cz . Určitě Vám odepíšu a v případě uvolnění termínu se Vám ozvu.

Případně si můžeme domluvit online konzultaci přes WA. Děkuji za pochopení.